Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, Karol Wieczorek. Cztery nogi węża
addТвоята бележкаcreate
Опис на артикула
Kraków 2016, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny; wys.: 28 cm, s. 48. Liczne barwne ilustracje. Oprawa miękka. Stan zachowania bardzo dobry.
ЕтикетиBETA
Етикетите се присвояват от изкуствения интелект въз основа на разпознатия контекст на изображението. Алгоритъмът непрекъснато се усъвършенства и ние полагаме всички усилия резултатите да стават все по-точни.