brąz patynowany, na marurowej podstawie, 16 x 8,1 x 8,1 cm
sygn. z tyłu nieczytelnie
Francja (?), 1 ćw. XX w.
Последно разглеждани позиции
Влезте, за да се запознаете със списъка с артикулите
Любими